750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

Hakkımızda

Hakkımızda

20 yıla yakın perakendecilik tecrübemizle, süpermarket olan ilk mağazamız 2017 yılında Efece Market olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri memnuniyeti ile büyüyerek 2019 yılında da 2. Şubemiz açılmıştır.

Efece Market zengin ürün çeşitliliği ile müşterilerinin, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmesini, siparişlerinin ödemesini online olarak ödeyebilme imkanı sağlamaktadır.

Efece Market olarak mağazamızda bulunan tüm ürün ve hizmetler, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerin “kapısına kadar” aynı gün içinde veya belirtilen gündeki saat tercihine göre ulaştırılmaktadır.

Müşterilerimiz, akıllı telefon ve tabletler ile “Efece Market” Mobil Uygulamasından da hızlı ve güvenli bir şekilde siparişlerini verebilmektedir.

Vizyonumuz

Efece Market olarak teknoloji çağına uyum sağlayarak her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen sistemimizle müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermektir.

Misyonumuz

Müşteri kalbimizdir ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışımızla, müşterilerimize taze, kaliteli ve zengin ürün çeşitliliği ile hizmet vermektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...